Welcome
Login / Register
Loading...

Ftesë në 5, Jona Kalemaj, ish banorja e BB7, 20 Nëntor 2018, Pjesa 1

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in
0 Views

Description

Tema: Jona Kalemaj dhe Liljana Sotiri rrëfejnë për përditshmërinë dhe marrëdhënien nuse-vjehrrë.
Te ftuar: Jona Kalemaj, Liljana Sotiri

http://top-channel.tv/programe/ftesene5/

Show more

Post your comment

Comments

Be the first to comment
Loading...
loading...
loading...
RSS